Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz ollie #50 üzenetére

    LOL, a Zalman TNN500A óta várok egy ilyenre, lehet megvan a következő házam, köszi... :R

    Egyébként én is hasonló projektben vagyok a fiam gépét illetően.
    Neki egy G3220-as Pentium proci volt a gépében, 120 gigás SSD, 4 GB RAM, Bitfenix ház és GTX560 vga. Az ssd tarcsiban volt, azt nem kellett megvenni, és volt egy régi 19 colos lcd monitorom, azt kapta meg, így elég olcsón megúsztuk az első gépvételt (cca. 60K volt, minden újonnan, többnyire 3 év garival, kivéve a vga-t amit használtan vettem). Egy Thermaltake Münich 430W-os táp van benne.

    Azóta annyi történt, hogy vettem használtan egy i5-4xxx procit a Pentium helyett, meg egy 8 GB-os RAM-szettet (szintén használt). Így már "csak" a monitort kellene leváltani (jó eséllyel valami alap Dell fullhd IPS lesz a befutó, 23 col körüli méretben, újonnan), és sztem veszek majd 30K-ért egy RX570-et (kicsit félek az AMD vga-tól, de annyira jó az ár/érték aránya a kártyának, hogy nem tudom kihagyni).

    10 éves a gyerek, amikkel ő játszik, arra teljesen jó lesz 8 giga rammal is.

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák