Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csuppp

    csendes tag

    válasz V.Stryker #2 üzenetére

    Megelőztél.

    Hátteljesítmény szintben kb megegyeznek a 40k-értvásárolható probook 6460b-vel. Ha meg aztnézem mit lehetvenni 80-90kértakkor nem is értem minek foglalkoznak az emberek ilyen consumert vackokkal. Egy használt üzleti 3 év múlva is működik, míg egy ilyen darabokra törik.

  • Csuppp

    csendes tag

    válasz manoarc #37 üzenetére

    Teljes mértékben van alapja annak, hogy elég nagy igénybevételnek vannak kitéve cégeknél a notik.

    Régen renew programban vettem hp-nál 6460b-t ez volt majd 5 éve, eig meghibásodás mentesen üzemel, azt leszámítva hogy rendeltem noame hdd beépítőkeretet 2. háttértárnak, és abból kirázkóott egy csavar, és csak a szerencsén múlt hogy nem zárt rövidre semmit mire észrevettem hogy gurgulázik valami a notiban. Mióta megvan kb napi 9 órát ment, ennek 1/3-át kb80%-os terheléssel.

    Kb2 hónapja vettem szülőknek szintén egy 6460-ast csak ezúttal 35k + 2k billentyűmatrica Cerka+4GBram. Ha majd kevés lenne a celeron netezésre akkor veszek bele majd i5-öt 5-8kért. Azon nagyon meglepőtem mikor megkaptam a notithogy míg az enyémben 80%-os lett az akku, addig a használtfranciában 92% volt, kivételes esetek egyike volt. Amin a használat nyoma látszottaz a retesz volt, mára szét is esett. A hétvégén bontottam szét a gépet hogy kivegyem belőle. Plusz sikerült megjavítani hozzá egy dokkolót is.

    Szóval igen aki nem retten el egy kis DIY-től annak szerintem megéri a használt üzleti, régi notimban akku cellákat is kicseréltem mert úgy 1/3 árban volt.

Új hozzászólás Aktív témák