Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz energy4ever #11 üzenetére

    Teknősökkel volt szerencséd? Szívesen ovasnék a tartásukról, majd én is szeretnék teknőcöt.

    Mikor kicsi voltam (14?), kaptam egyet születésnapomra... decemberben... először azt hittem, hogy a tél miatt kevésbé aktív, de mint kiderült, a kereskedésből is begyulladt szemekkel hozta el apám. Hiába volt infralámpa, hiába kapott kamillafürdőt, nem evett szinte semmit, nem igazán akaródzott neki mozogni. RIP Dezsi :(

    Ismerősömnek valami folyami teknőse van, mikor utoljára láttam, akkor volt 6 éve. 120L-es luxusakvárium tele vízzel (kavicságyban alszik), már megszokta a gazdiját, ami abban mutatkozott meg, hogy úszkált mellette, ha elment az akvárium előtt, bújt a falához és engedte kézbe vetetni magát. Jó troll volt, nyújtja a kezében a jókora teknőst, hogy fogjam meg nyugodtan: két ujjal megcsíptem a páncélját oldalt, hátul, erre kb. a saját testhosszában hátracsapta a nyakát és belém mart :DDD Egyem meg.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák