Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Jó poén,vegyél újabb DI DLC-t teljes áron,hogy nagy kegyesen játszhass a valódi folytatás bétájával...már a Riptide is lehúzás volt..meg se vettem.Pedig kedvenc a zombis téma,és a Borderlands-szerűség.
    Annyi a külömbség,hogy a Borderlands-okban van is valami...itt pedig a használódó fegyverek és a BL-ből örökölt respawnkori pénzveszteség kombója,hááát...

    Én még mindig egy nagy dolgot tudok ezek ellen a játékok ellen felhozni:a rohadt fegyverkopást,és igy a drágaságot.Vicc,egy fegyóval leölsz 3 zombit 1 csapással,utána kettőt 2-vel,a következőbe 3 kell,aztán exponenciálisan... :W Egy komolyabb hordát nem lehet leverni 1 fegyverrel szinte,csak a nevesebbekkel.Amik amúgyis irtó drágán javithatók.Nem lehet szabadon kalandozni,mint a BL-ben,hisz kopik a drága fegyó,minél jobb cuccod van,annál inkább,és a halálkori pénzvesztéssel...vicc.Az ember elmegy egy nehezebb mellékküldire,és könnyen ott lehet,hogy pár halál után se pénze,se fegyója nem lesz...
    A Borderlands-ban pont az a jó,hogy sz@rásig van lőszer,a fegyó nem kopik,sőt ami esik,eladja az ember,de ha szétnéz,venni sose kell skulót.Itt meg minél jobban szét akarsz nézni,annál inkább bukó az egész.Ha könnyű és nincs különösebb jutalom,minek,ha nehéz,és bebukós,megint csak minek?Ráadásul az alapanyagok után is kajtatni kell,mert hamar használhatatlan lesz a karbantartott,tunningolt cucc is,mert nő a szintem...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák