Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz bmwk1200s #39 üzenetére

    "Pontosan! Már 3 éve kellene fejleszteniük, nem féléve!"

    Májusban már kész volt ott vannak a képek a hírben, tehát az valahol már a fejlesztési folyamat vége fele lehetett. :) Szeritnem sacc per kábé két évvel ezelőtt kezdhették.

    "És nagyon megkérlek, hogy ne személyeskedj. Én nem hittem semmit! "

    Nem? Ezt pedig te írtad:

    "A teszthez visszatérve, örömmel veszem, hogy a Nokia végre kezd komolyan fejleszteni, erre azt tudom mondani:"

    Ezzel kapcsolatban próbáltalak felvilágosítani. Nem most kezd komolyan fejleszteni. Régóta fejleszt és folyamatosan.

    "Csak azt láttam, hogy jött az iphone, utána egy évig szinte semmi válasz, csak marketing karatét folytatott a Nokia, majd kijött az 5530 ami hozzá sem szagol az iPhone feelingnek. Szóval még ha azt hittem volna, hogy semmit se csinálnak, akkor se állnék messze a valóságtól. Most, gondolj bele, csak most több mint 3 éve az első szifon óta jutott el odáig a Nokia, hogy egy hasonlóan jó UI-val felszerelt telefont tudjon (persze hardver is, meg minden ami ehhez kell) piacra vinni. Na ennyit a legnagyobb mobiltelefon gyárról."

    Ne ez az hogy te csak azt láttad és mást nem.

    Hidd el hogy az emberek sokasága magasról tesz az iPhone-ra. Az Apple-nek erre az egyetlen árva vonalra kell koncentrálni még a Nokia-nak teljes palettája van ami szinte az egész piacot lefedi. Arról nem is beszélve hogy a bevétel java nem a csúcskategóriás készülékekből folyik be. Ezeknek a cégeknek pedig az első helyen a profit áll és nem a konkurenciával folytatott presztízsharc a legcsilivilibb csúcstelefonért.

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák