Új hozzászólás Aktív témák

  • hzoltan

    tag

    válasz honyike #368 üzenetére

    Hmm. akkor máshogy írom. Eleinte minden bekapcsoltam, 30 perces sync idők, bluetooth, wifi fullon. Skype-MSN a háttérben, 5 perces IMAP szinkronizáció, etc... Szerinted mennyi iő alatt kellett töltőre tennem?

    A telefonbeszélgetéseim idejétől függetlenül 8-12 óra. Úgy, hogy minden olyan funkciót lekorlátoztam, ami szerintem természetes kellene hogy legyen, sikerült elérnem, hogy csak esténként kellett töltőre tennem. Ha sokat beszéltem napközben, és/vagy sokat neteztem (leveleztem), akkor már délután a töltőt kellett keresnem.

    Túl nagy a készülék tudása az akku kapacitásához képest. Elképzelhető, hogy szoftveresen ezen tudnak javítani, de azt ki kell várni.

    Mint írtam, a telefon nagyon jó. Nagyon szerettem a kezelését, annak ellenére, hogy szokni kell. Egy idő után a ceruzát nem nagyon használtam, minden ment kézzel is.

    Iphone 3gs-re cseréltem le. Nem azért cseréltem le, mert annyival jobb készülék, hanem mert annyival egyszerűbb Mac alatt szinkronizálni, mert az autómba iPhone kihangosítót vettem, amit nem akartam leszerelni, mert van rá Navigáció (Maemo-ra még nincs, de a Sygic már készíti), és jó fél-egy nappal tovább bírja az akku.

    Röviden ennyi, remélem segítettem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák