Új hozzászólás Aktív témák

  • TestamentDNR

    aktív tag

    Mivel már 2 éves volt a 610-em (amit nagyon szerettem, hisz kibírta a két évet), elkezdtem újabb Lumiákat keresni. Sajnos a vodánál nem volt semmi érdekes, csak piszok drágán 925, és 520/530/630, de ezeket a vaku hiánya miatt elvetettem.

    Már ott tartottam, hogy veszek függetlenül egy új 925-öst, mikor hirtelen megjelent a 735, és olyan olcsón vágták hozzám a hűség miatt, hogy hülye lettem volna nem elfogadni.
    Amit nagyon sajnálok:
    - nincs glance screen, pedig nagyon tetszik ez a dolog.
    - nincs dedikált expo gomb, amit úgy megszoktam és szerettem a 610-en.
    Ami viszont tetszik:
    - unibodynak kinéző, leszedhető/cserélhető hátlap.
    - gyönyörű kijelző (családban vannak még telefonok, van összehasonlítási alapom, szép ez)
    - funkció gombok elrejthetők (sokaknak nem tetszik, hogy átkerült a kijelzőre, de szerintem így még modernebbnek hat... kinek a pap ugye... )
    - félelmetesen gyors
    - a kamera lutri volt, mert nem igazán volt eddig teszt, de meglepően szép képeket csinál az a 6.7px-es Carl Zeiss, és elég erős a vakuja... nekem megfelelő (jó persze, 610 után bármi egy csoda :D ), az előlapit meg nem nagyon használom, nem vagyok szelfi mániás, de videóhíváshoz remek.

    Ami a 925-ben tetszett volna, az a fém keret, de aztán átgondolva:
    1. a 735öst ha véletlen csúnyán megrepteted, az oldala és a hátlapja egyben van, cserélheted...
    2. a 735 már Gorilla Glass 3
    3. úgyis veszek ehhez is tokot, tokban meg a 925 fémkerete se látszik.

    Emellett még a 830as is bizgerálta az agyam, de túl nagy az árszakadék a két telefon között egyelőre, és a vodánál sem jelent meg.
    Kamera gomb hiányát már megszoktam, glance screen-em eddig sem volt, fotózni meg ezzel is lehet.
    De azért megértem, ha valaki inkább megvárja amíg lenyomják a 830as árát, az azért prémiumabb. Bár a hardver ugyanaz, a kamera valakinek sokat számít.
    Jó telefonok ezek.

Új hozzászólás Aktív témák