Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    válasz JociMilan #32914 üzenetére

    Kevés a memória, így a felesleges képeket kilapozza. Sajnos nem tudsz vele mit tenni. 512mb ram ennyit tud. Nekem meg mostanában az agyamra megy a főképernyő újra töltődése, legörgetek és tiszta üresek a csempék és várni kell mire bejön.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

  • #58000384

    törölt tag

    válasz JociMilan #32914 üzenetére

    Első körben zárd be az összes futó appot, majd a Takarékos üzemmódon belül nézd meg, hogy mi futhat a háttérben. Ha kilőttél mindent, ami nem szükséges, zárd be az összes IE fület, majd indítsd újra a telefont. Ha tovább csinálja, akkor egy appot se engedj futni a háttérben. Végső soron egy HR megoldhatja, bár szerintem nem lesz rá szükség.

    30z.Samu: Akkor lehet, hogy egy helyen vettük, mert nekem is :D Sőt, ilyet akkor sem csinált, mikor direkt elindítottam minden appot (több Angry Birds-öt például), szimplán csak megjelent a "Folytatás...", aztán betöltött.

    Namelesske: Az lehet, hogy megtelt a memória, vagy valami nagyon terheli a telefont, de ez marhára nem természetes. Jó hogy nem tünteti el a hátteret is a csempék mögül. Egyik 520-on sem láttam még ilyet, de a fél gigás 630 sem csinálja, és ezek mind használva is vannak.

    Egyébként a Black-et már sokadszor írod. Anno a PfD-ből kilépve vissza kellett átmenetileg raknom, mert a Cyan még nem jött ki. Néztem, teszteltem, de egyáltalán nem volt gyorsabb a telefon (ugyanúgy töltögetett), sőt, tovább is tartott, mire elindult. Az egyetlen előnye az volt, hogy nem pattogott a hang, de ezt a 10 alatt remélhetőleg már nem produkálja majd.

    ghost364: Hát akkor már inkább +5 ezer és független a telefon, amit pár év múlva még akár el is tud adni, mert nincs 15 ezres függetlenítés (nem beszélve egy esetleges szolgáltatóváltásról).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák