Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoltika11

    tag

    válasz ddudas #7001 üzenetére

    Szerintem nem is ebből a modellből van profitjuk. Inkább a "néptelefonokból" Amik nem 160ezres készülékek, hanem elérhetőbb árúak, az alsó, és középkategóriában. Amikből fogy is rendesen. A rétegtelefonoknak nem is a profit termelés a fő célja, hanem egy bizonyos rétegnek kínálni valami egyedibbet. Mert ha valakinek egyedibb kell, és egy márkának nincs olyan, akkor megveszi más gyártótól, és esetleg még más platformra is kell váltania. Én pont a 1020 miatt maradtam a WP-nél. Előtte egy 710-esem volt, aztán szegény megérett a cserére és nagyon gondolkodtam egy droidon, de aztán jött a 1020 amiben volt valami egyedi. A kamerájára azt mondtam hogy nekem ez kell, de a 7.8 óta nagyot fejlődött maga a platform is, így sikerült döntenem. És így ugye maradtam a márkánál, és maradtam a platformon. És majd esetleg vásárolok is az áruházból.. A 1020-ból is fogyott, és jó ajánlat volt, hiszen kb. olyan árban jött ki, mint más gyártók csúcsmodelljei. De ebben van valami ami nincs egyikben sem.
    És igen, 3 hónapot kellett volna várni. És ott figyelne ebben is az a 4 magos cucc, és várnánk a Lumia Camera 5-öt a HDR-el és mindennel. De az is lehet hogy nem adhatták ki később, mert ígyis el voltak már csúszva vele.
    Na majd az utód. Csúcshardverrel, W10-zel, és tovább örökítve ezt a kamerát. Ez egy nagyon jó lépés lenne tőlük. A 1020 tulajok zöme biztos erre cserélné le. És a sok, külföldi fórumokon is tonnaszámra háborgó és elégedetlen tulajok is megkapnák az utóddal a megelégedésük tárgyát képező telefont. :K

Új hozzászólás Aktív témák