Új hozzászólás Aktív témák

  • rootkiller

    őstag

    válasz pityaa23 #12913 üzenetére

    "több ágú csillagszerű csavarhúzó"

    Úgy hívják hogy TORX.

    Amúgy én is szoktam szerelgetni, öregapámnak hangszórót cseréltem a 6070ben, az én 6230omban kijelzőt (ugyanabból az alkatrésznek vásárolt telóból ment a hangszóró is), a 6310em a bekapcsológomb helyének ónozásával tettem használhatóvá, de szedtem szét a kijelzőtörött 5300-m (amibe később kiderült mikor akartam bele kijelzőt venni hogy nem csak nekem folyt el úgy magától, de persze ez nem garis). Az érdekes az volt amikor szétszedtem a 6150et, hogy intel chipet találtam benne, méghozzá valami NAND Flash adattároló lehet tippre, sőt van benne egy külön cucc ami az 1800MHz --> 900 MHz konverter, ugyanis az első 1800as telefonok egyike volt. De kaptam szét Siemens C55öt és M65öt is. A következő az E51 lesz, de arra még várni kell, mert anyámnak vettem egy E52-t, így nem igen kell pucerálni a hangszóró előtti részt mivel nem lesz használatban, az enyémre meg még van gari, és kopik is rendesen, így a 3. előlap, a 4. billentyűzet, a 3. gumigomb+hátlap, a 3. hangszóró előtti vacak, a 2. kameraablak mivelhogy az átpakolástól elrepedt és a 2. akkufedél van garanciában laza 14 hónap leforgása alatt. És mivel az akkura csak 1 év van ezért azt nem cserélték mikor mondtam hogy már csak 1 napot bírja.

    Artengo TR 990 Pro

Új hozzászólás Aktív témák