Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz crane75 #6836 üzenetére

    Camera Pro-val voltak mind. 5mpx majd 3x zoom (többet nem érdemes mert már ez is látszik, inkább közelebb kell próbálni menni) utólagos pici képvágással, élességet talán maxra, vaku, expozíció auto, effekt auto(de lehet élénk, mivel ilyenkor a színtelítettséget középen hagyom), fényesség és kontraszt közép fölött kevéssel, de a kontraszt följebb mindig. Az expozícióeltolást mindig a visszanézésből állapítom meg mennyi legyen napfüggő(itt közép), vagyis többet lövök. A fehéregyensúly esetén főleg napsütésben jó a felhős téma és színt is ad hozzá(sárgásít). ISO 50 ami ugrott a vaku miatt 80-ra. A vakut egyébként legszívesebben elfelejteném mert öli a színeket(hideg lesz) + beégés sokszór, de egy biztonság is élesség és bemozdulás ellen az én szótáramban.

    Nagy szerencsém volt vele, mivel lassan mozgott nem volt idegbajos, megasztán 1000 fotóból nehogy már egy se legyen jó. :DDD Utólag válogatok számítógépre helyezve.

    Egy észrevétel. A sok fotózás öli a C-n a helyet! Mostmár tudom ám én BobTail-nak egyszer hogyan fogyott el teljesen. :K

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák