Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quasi_modo

    nagyúr

    válasz Wuk07 #1024 üzenetére

    Pl a rengeteg féle hardverelem lekezelésére. Vagy apróságok: BT filetransfer, hangerő szabályzás külön-külön a különböző felhasználásoknoz, ébresztés kikapcsolt állapotban, és .... Rengetegszer leirtam. Tudom, hogy a WP8-ban sok mindent pótolnak a hirek szerint, de azt még itt senki nem látta. A WP7-et viszont igen. Az meg számomra annyira buta és korlátolt/korlátozott, hogy inkább nem nevezném okostelefon plattformnak. Rendben van, hogy némelyeknek az jön be, de azért egyelőre ne hasonlitsuk a Symbian sokrétűségéhez. A Symbianra meg ugye a kezdetektől lehet nativ alkalmazásokat fejleszteni. A WP8-nál meg ez az egyik nagy durranás.
    Hogy a WP-hez (relative) sok az alkalmazás ? Lehet. De tudjuk hogy játékokból töltenek le a legtöbbet, abból meg nincs több komolyabb szinvonalú mint a Symbiannál. A Symbiant halálra itélték, de nem véletlenül ragaszkodnak hozzá sokan az utolsó pillanatig.
    Jelzem: Szerintem.

    Azzal viszont egyetértek, hogy mindeni olyan rendszert választ amilyet akar, vagy amit rásóznak.
    Ismertetségi körömben szidták ezt is azt is. A Symbiant, mert lassabb, az Androidot, mert akad még erős vason is, a WP-t a nagyon komoly hiányosságai miatt. Az almát nem emltem, mert az egy külön rassz.

    valami

  • Radeon_5

    aktív tag

    válasz Wuk07 #1024 üzenetére

    "Én meg azt mondanám, hogy mindent rá, Symbian, WP8, Android, meg MeeGo-t, és döntsön a felhasználó mit szeretne, teljesen értelmes lépés lenne az emberek igényeinek megfelelő telót gyártani, ezt egyik cég sem teszi meg.( persze csak nagy vonalakba )"

    Ha ezzel arra celoztal, hogy egy-egy telefonon barmely fenti rendszer elerheto kene hogy legyen, akkor rossz hirem van a szamodra, ez sohasem fog bekovetkezni :) Es ez azon kiveletes okok egyike, ahol nem is (csak) a marketing akadalyozza meg ezt :D

    Son of a Bit

Új hozzászólás Aktív témák