Új hozzászólás Aktív témák

  • donceleger8

    őstag

    "A Symbian platformnál ez a maximum, ez a 360x640 pixel pedig kevés, ami főleg akkor látszik, ha mellérakunk mondjuk egy Xperia S-t, de elég csak megnyitni a böngészőt, hogy olvashatatlan betűket láthassunk."

    Pont ott is van az Xperia S mellette, és lehet hogy az én szememmel van a baj, de így képen is jobbnak látom a 808 kijelzőjét! Kifejezetten jó, hogy kissé oldalról fotóztátok a készülékeket, mert így kivehető, hogy az Xperia S kijelző kissé halvány oldalról, egyáltalán nem jól látható, míg a 808 Amoled kijelzője tökéletesen éles. Mellesleg el is tudom olvasni mi van az ikonok alá írva, ellenben az Xperia esetében nem!

    "És persze itt az örök kérdés a végére, hogy megéri-e megvenni. Alapvetően jelenleg nem. Persze van olyan csoport, aki pont erre vágyik, a Symbian platform minden nyűgjével együtt még mindig meg tud szólítani egy rajongótábort, a kamera képességei pedig idecsábíthatnak olyanokat is, akiknek egy okostelefonban nem számít az alkalmazások minősége, de pont a képalkotás kifejezetten fontos. Ők talán értékelni fogják az ingyenes és korlátlan navigációt, az FM-transmittert és a fejlett Office támogatás"

    Szerintem amit a végén írtál, arra mindenkinek szüksége lehet, de ezek jelenleg csak a Nokiánál találhatóak meg, a Transmitter és a jó kamera meg csak a symbian esetében, így nem értem miért a második mondatban szereplő megállapítás?!

    "annyi a bökkenő, hogy egyelőre horror áron megy. Annyi, mint egy Galaxy S III"

    Na igen! Ugyanakkor az is bökkenő, hogy a Galaxy SIII is ennyibe kerül egyáltalán! De ha már az ár marad, akkor inkább a 808, míg a symbian minden nyűgjével és bajával együtt (már akinek az)! Pont az imént említett dolgok miatt! Ingyenes és offline navigáció, kiváló kamera, fm transmitter! Igazából több a jó oldala a symbian rendszernek, mint a hátránya!
    Igaz, a gyári böngésző tényleg egy fos a közösségi hálózattal együtt! Nálam ezek egyszer futottak kipróbálás szintjén, utána soha többé! Ha megvenném a 808-at, akkor meg első dolgom lenne letakarítani őket valahogyan, vagy felőlem maradhatnak is, de biztosan nem nyitnám meg őket! Egy perc és máris orvosolható a hiba az opera és az fMobi jóvoltából!
    A rendszer szerintem stabilabb mint egy android, és üzemidőben is jobb a cucc!
    Szóval inkább a 808, mint a Galaxy S3, bár ilyen áron valóban nem kéne, de hozzáteszem semelyik másik telefon!
    Majd ha lemegy 100 alá és szolgáltatónál lesz, akkor igen! Mondjuk egy év múlva!

    Amúgy jó volt a teszt! Köszönjük!

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

Új hozzászólás Aktív témák