Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    azt kéne megérteni a fikázóknak mire is jó

    nem azoknak való akik a dizsiben vagy a suliban villantani akarnak az új ájfónjukkal vagy galaxisukkal, hogy milyen szép a képe és milyen gyors, meg milyen 3D-s lövöldözős COD fut rajta, nem...

    én pl ezt a Nokia 808-ast egy komoly építészmérnöknél vagy hasonlónál tudom elképzelni, van olyan hogy kimegy az építkezésre és fotókat kell csinálni hogy a tervezés és kivitelezés vajon egyezik, készíthet fotó tervrajzról esetleg amit a melósok kaptak

    ezzel a telefonnal, hála a vakunak még félhományban is jó képek készülhetnek, és olyan szinten kinagyítható hogy minden részlet látszik

    és ugye a nadrágzsebben jobban elfér mint egy kompakt+akármilyen teló

    és ha elmegy nyaralni, kirándulni, szép képet tud készíteni a családjáról

    és ez miért jó: elég egy készüléket cipelni
    mobilnet segítségével egyből elküldheti a kollégáknak a fotókat véleményezésre

    nem kell szenvedni a fenyógép akkujával, adatkábellel, annak is tok stb... idegesítő

    szóval ilyesmire gondolok, vannak emberek akiknek pont megfelel, pont ilyen kell

    jobban belegondolva a legnagyobb hibája a szoftver, Android vagy Wp7 jobb lenne...

    az hogy vastag a kamera miatt van
    a képernyője se lehet olyan rossz ha RGB, közel annyira lehet éles mint egy Galaxy S(480*800 de pentile), amivel én pl elégedett vagyok

    összegezve: közepes okostelefon, kiváló kamerával

    az ára pedig csökkeni fog szerintem drasztikusan...

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák