Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz rover45 #5343 üzenetére

    Nekem nem volt ilyen berögződésem , hogy "nokia az nokia" , nekem az a bajom , hogy egyetlen dolgot vártam el ettől a szerencsétlen telefontól és azt nem teljesíti. Nevezetesen (ahogy ezt már itt sokszor leírtam egyébként) az Android One a bajom. Nem maga a rendszer , hanem az az orbitális hazugság ahogy ez az egész kezelve van. Azért mondtam le a custom droidról, hogy kapjak egy nyers androidot , ahogy azt a google megálmodta ami semmi mást nem tud csak azt , hogy stabil és úgy frissül ahogy kell. Na most ezt a lehető legnagyobb ívben hugyozza le a nokia 7 plus , mert stabil sosem volt (életemben nem volt még telefonom ami annyira bugos lett volna mint ez) , a frissítésére meg nem tudok semmit mondani azon kívül, hogy szánalmas. Az , hogy egy Oneplus előbb kap friss droidot , mint egy !!!!!!!!!!!android one!!!!!!!!!!!!! telefon , az egyszerűen nevetséges. Mivel a gyári rendszere egy rakás szar (ezt biztos te is érzed így , hogy valóban natúr droidot használsz) , evidens lenne a custom rom , ami ugye android 9 után mérföldekkel könnyebben megoldható LENNE a moduláris felépítés miatt , de természetesen zárt a bl. Tehát nem elég , hogy a gyártó maga szarik a soft-ra és amellett , hogy ~ fél évvel a hivatalos megjelenés után kapod az update-et egy android one telefonra azután még egy rakás szar is az a soft , de még csak az esélyt sem adják meg , hogy valaki aki valóban ért hozzá (ahogy ők biztosan nem) csináljon egy custom romot. Mivel zárt a bl , így fejlesztés sincs arra a 17 darab nyitott telefonra ami nyitva van , szóval totális zsákutca.
    Mindegy , jó lecke volt , android one soha többet , a világ átverése. Ha ilyen irányba akarok majd elmenni veszek pixelt ahogy te is tetted , annak van értelme. Ennek nincs.

    Amég samsungom volt addig megállás nélkül sírtam , hogy nem jó a soft és kell valami más. Hát ha másra nem arra jó volt a 7+ , hogy így már biztosan tudom hogy a következő telefonom vagy o+ lesz vagy samsung , de inkább samsung. Inkább fizetek kétszer annyit egy középkat. samsung telefonért , de ott legalább kapok valamit a pénzemért. Nem fényévnyi , hanem fényévezrednyi távolságra van egy nokia one rendszertől a samsung droidja. Stabilitásban , funkciókban , megjelenésben , mindenben. Nincs egyetlen pontja az android one-nak amiben akárcsak hasonlóan jó lenne , mint bármelyik custom droid , mert csak lemondások vannak benne , lemondások , amik a másik oldalról nincsenek ellensúlyozva mert nem frissül és krvára nem stabil.

    "Homie, I get up I run my shit, Really, I don't give a fuck "

Új hozzászólás Aktív témák