Új hozzászólás Aktív témák

  • tong

    tag

    válasz anonymus89 #3609 üzenetére

    Nekem is volt valami hasonló bajom, de csak hasonló. Nem működött a Simple érintéses fizetés, állandóan pin kódot kért, de bármilyen kódot, amit beadtam neki elutasított.
    De ez csak később jött elő, mert az egész úgy kezdődött, hogy nem működött az okos feloldás, konkrétan a Smart lock-ba ha belépsz az öt menüpont helyett csak egy nagy üresség fogadott. Ez a két hiba együtt már elég volt ahhoz, hogy egy gyári visszaállítást csináljak, ami meg is oldotta mindkét hibát. Időközben a Pie már sok fórumtárs telefonján működött, így mindjárt feltettem azt is. A sikeres telepítés után újra FR következett, azóta köszönjük szépen jól vagyunk. Ha visszaállítást csinálsz, az a lényeg, hogy ne biztonsági mentésből tedd vissza az alkalmazásokat, hanem új felületre, új telepítés.
    Végiggondolva a telefonom állapotát, arra gyanakszom, hogy egy Smartbank, egy Simple, vagy egy Lock Screen alkalmazás frissítése kavart be. Amikor augusztusban megvettem a telefonom, mindhárom alkalmazás ment rajta szépen.

Új hozzászólás Aktív témák