Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    Amikor először jelent meg erről a készülékről hír, azt mondtam magamnak - talán másoknak is - hogy megfelelő készülék lesz azoknak, akik csak egy telefont akarnak.
    Most már azt mondom, hogy elpuskázott lett ez a készülék.
    - Akik egyszerű készüléket akarnak, azok ritkán barátkoznak meg az ilyen kirívóbb külsejű készülékekkel.
    - Fiatalok nehezen barátkoznak meg az MP3-lejátszó hiányával.
    - Az olcsó - ezért gyakran kompromisszumkész - készüléket keresők pedig rá sem néznek erre az árcédula miatt.

    Ha csak egy - most már filléresnek számító - kártyaolvasót beleraktak volna a készülékbe, akkor már sikeresebb lehetne. Persze akkor az 5310 elől ragadná el a vásárlókat. (Az 5320 elől nem)
    Ilyenkor gondolom azt, hogy hiányzik a Nokiának a 176x220-as kijelző, mert akkor belerakták volna azt ebbe, mellé adtak volna egy egy bővíthetőséget, így ez lett volna az 5310 light, aminek rosszabb a felbontása, de azért nem alap (bár az sem lenne baj), nincsenek dedikált zenei gombok, illetve apró részletekben nem olyan szintet üt meg. Úgy már a 25-30k-s árral is eladható lenne a készülék a név miatt. A jelenlegi 10k-s árkülönbözet nem elég nagy sztem...

    Tudom, hogy még nincs piacon, de az előzetesen bejlentett árak alapján egy SE s302 messze felülmúlja majd ezt a készüléket addigra hasonló áron.

    MOD: a teszt megfelelően átfogó lett, nekem tetszett.

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák