Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #78687232 #3 üzenetére

    Szerintem várj vele még legalább az E3-ig. A Nintendo most direkt visszatartja a híreket az új konzolról, a Nintendo elnökét kérdezték is ezzel kapcsolatban, de kategorikusan cáfolta. Hogy miért? Mert ha azt mondaná, hogy új erősebb konzol jön, vagy új kisebb Switch jön, akkor az emberek kivárnak és nem vennék annyira a jelenlegi Switchet, így az eladások csökkennének.

    Amúgy a Directbe belenéztem most, s meglepődve tapasztalom, hogy azért olyan játékok is szállingóznak, amik még érdekelnek is, mint pl. Assassin's Creed vagy Unravel Two, de a Hellbladen is nagyon meglepődtem. :) De még mindig várok a Switch Prora, mert pl. a legutóbbi Digital Foundrys Firewatch elemzés után még mindig nem vagyok kibékülve a Nintendo Switch teljesítményével.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák