Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Mappa #48 üzenetére

    a legutóbbi hot pursuit-ben engem speciel az b@szott fel (a taknyon driftelve kanyarodás mellett), hogy egyik futamon bénáztam, fél km-el elhúzott az ellen, de a cél előtt valamit nagyon elcseszett és bevárt, majd megnyertem a futamot :U következőn meg pont fordítva: jól nyomtam neki és a kecsapnak hála úgy rám előzött a cél előtt méterekkel, mintha állt volna a kocsim... olyan érzésem volt, mintha már a rajtnál eldőlt volna minden futamnál, hogy megnyered, vagy sem... (aztán ha épp úgy jött ki, akkor a perfekt köröd ellenére elbuktad, másik esetben meg kb 1-esben is megnyerted volna)

    ja a másik: a törések... rohadtul tudott dühíteni, hogy össze-vissza nézte a játék, hogy ki koppant a másikhoz és a szenvedő alany egyoldalúan sérült :( buktam fősuli alatt fizikából, lehet hogy az én ismereteim hiányosak, de fizika szempontjából ez a játék sem állt a helyzet magaslatán

    ezek miatt a dolgok miatt engem inkább dühített az nfs már régóta... inkább ott a forza: ha jól nyomom neki, akkor megnyerem a futamot, ha pedig bénázok, akkor nem... szórakoztat a játék, nem pedig dühít... :K ...erre van szükségem... és a készülő 4. részben az alpesi pálya valami gyönyörű lesz

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák