Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz kovsol #27 üzenetére

    azt én is néztem... biztos olyan nehéz a kocsi seggén a festés, hogy a tehetetlenségéből adódóan becsapódás után behorpad ott is... kenik-vágják a fizikát a fejlesztők... én inkább arra várnám a választ, hogy miért nem a burnout motorja került alá és miért nem azt foltozgatják? elvileg megtehetnék... és az a motor szép és gyors is... a törések is ennél 100szor jobbak... érthetetlen...

    a videót megnéztem: emlékszem, h nfs4-nél próbálkoztak először a törésekkel... és úgy tűnt, hogy onnantól kezdve figyelmet fordítanak rá minden játékuknál... na most a porschénél szerintem működött is még a dolog... meg ha megzúztad a gépet, akkor az irányításon is érződött minden... (nem úgy, mint a valóságban, de legalább jó irányba indultak), aztán később ezt az egészet félresöpörték és a jó útról letértek egy olyan rövidebbre, ahol nem kell fejleszteni, hanem csak fasza előzeteseket gyártani... "úgyis megveszi a paraszt a 25. nfs-t is" :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák