Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    Ez egy fos. Igaz hogy valamennyivel élethűbb mint az eddigiek, de még mindíg full agyatlan arcade, hülye "úgyvezetsz ahogy én akarom" marhaságokkal(mert azt hazudták(megint) olyasmi lesz mint az nfs porsche unleashed fizikája, de még csak a közelében sincs). Előzni nem érdemes, egyszerűen nekimész, és átmész a másik kocsi !!ALATT!! vagy félrelököd. Csak akkor tökéletes a kanyar, ha éppen akkor fékezel amikor jelzi, és úgy mész a kanyarba ahogy jelzi(vagy a gép maga csinálja helyetted). Olyan reflexjáték szerű, nagyon béna.
    Gépigénye egy vicc amilyen gépigénye van ahhoz képest csúnya. Egy grid jóval gyengébb gépen jóval szebb, na meg élethűbb is.

    Mellesleg a legális versenyessé válással minden elveszett belőle ami az nfs-t jellemezte.

    Iszonyatos nagy fos. (eredetit próbáltam, és jut eszembe még fent van a gépen, nyomom is az uninstallt). Persze a vérpistikéknek tetszhet akik nem játszottak még jó játékkal.
    Marad a szokásos erős visszaesés az nfs-ek színvonalában, pedig már az mw-nél is olyan alacsonyan volt, hogy nemhittem hogy annál lejjebb lehet menni.

    [ Szerkesztve ]

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

  • Sanyix

    őstag

    válasz proci985 #25 üzenetére

    hát a controlsba mikor benéztem majdnem sírtam... ilyen joystick feliratos beállítások volta CSAK.

    A porscheben voltak legális pillanatok, mint kb az összes nfs-ben (bár talán 4 előtt nem voltak), de ebben csak az van, és mellesleg a pályáknak sincs olyan hangulata, mint mondjuk a pu-ban.

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák