Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz dannyl #34 üzenetére

    Ebben a videóban egy olyan elemet nem láttam, amit már korábban ne láttam volna valahol, tehát ez a "olyat csináltak, amit soha senki", barokkos túlzás.
    Elhiszem hogy a W3at nagyon jól összerakták, bár én még nem játszottam vele, de csak jókat hallok róla, csak az a helyzet hogy ez nem a W3...ez még lehet sz*r. Ne legyen, de lehet!

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • mettek

    addikt

    válasz dannyl #34 üzenetére

    En az olyan játékokat rühellem ahol a játékidő azért 100+ óra mert 40 óra a menj ide menj oda térkép egyik feléről a másikra barangolással megy el (lsd GTA, Witcher, Assassins Creed de még a RDR2-t is inkább kikapcsolom néha amikor 5-8 percet kell lovagolni)

    Remélem ez nem ilyen lesz. Pörgős és eseménydús játékmenetre vágyok pláne hogy dolgozó emberként nincs fél napom ülni a játék előtt hogy barangoljak benne 10 perceket mire csak a küldetés helyére érek.

    Nagyon várom ezt a játékot de már most látszik hogy közelében nem lesz a tavaly bemutatott minőségnek. Játékmechanikában szintén nem egy nagy truváj, a watch dogsban ugyanezt kell csinálni. Ott is nyomatták a nagy realisztikus éjszakai gameplayt ahol összemennek az autók a kereszteződésben és kiiktatjuk a rosszfiút egy tűzharcban....hát a közelében nem volt a végleges játék. Hiába CDPR ez is hasonló lesz. De ettől függetlenül adok neki egy esélyt...engem leginkább a gyűjtői szobor izgat, az elő van rendelve.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

  • kwzatz

    őstag

    válasz dannyl #34 üzenetére

    "Mindenben magasra tették a lécet és szerintem bátran mondhatom, hogy akik végigjátszották, utána egyik játék se elég jó."

    Az egyik kedvenc játékom a W3, de ettől függetlenül pl. harcrendszerben egyáltalán nem tette sehová a lécet. Egy idő után unalmas, egysíkú és túlságosan könnyű, rengeteg játék van, amiben sokkal élvezetesebb. Sztori, atmoszféra, karakterek, zene, részletgazdagság, nagyjából ezekben kiemelkedő. Azóta is rengeteg jó játékkal játszottam egyébként, de van néhány haverom így, ahogy lefested, hogy "utána egyik játék sem jó". Általában szerintem azokra érvényes, akik amúgy nagyon kevés játékkal játszanak, esetleg akkor is csak az AA-AAA játékok agyonhype-olt, egyébként retek darabjaival. Más játék, más műfaj, de pl. a Yakuza 0-ban jobban szerettem a karaktereket, a zenét és a fősztorit is (a harcrendszerével ennek is vannak problémák, de vannak elképesztően szórakoztató, kiemelkedő pillanatai, boss fight-jai), részletgazdagságban, grafikában persze elmarad a W3-tól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák