Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz .LnB #54 üzenetére

    .LnB - komolyabb gyereknek gondollak. Te most komolyan azt akarod nekem beadni, hogy 3 év alatt készült el a játék, amit előtte bemutattak belőle az csak egy "délibáb" volt? Szerinted a fejlesztés egésze nem kívánja meg azt, hogy mielőtte a nagyközönségnek bármit is bemutatunk, azelőtt is már legyen min dolgozni? Szerinted Kojima san a "csak" egy render trailer előtt nem dolgozta ki a belit, hogy te a kis szemeiddel láthass egy ilyen "render" trailert az E3-on? Én félig meddig fejlesztéssel foglalkozok. Két lehetséges irány van a munkámban. Vagy megkapom mit kell megcsinálni: akkor nekiállok mint a gép kódolni és amilyen gyorsan csak tudom kiadom a kész programot. Másik lehetőség: felkérnek, hogy találjam ki ezt és ezt hogyan lehetne megcsinálni. Ekkor 3x annyi ideig tervezek és ha megvagyok vele gyorsban lekódolom. Nem a "fizikai" munka a lényegi része szerintem ennek sem. Már volt látványterv, már volt sztori, már megvoltak az első kamerafelvételek. Mindennel haladtak előre, gondolom nem az E3-at megelőző 2 hétben csapták össze.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák