Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothzoltan

    tag

    Lehet hogy én nem látom át jól, de szerintem itt arról van szó, hogy az Apple megteremt egy fejlesztő környezetet ami átjárás biztosít két platform között. Aztán azért mert két kattintással hirtelenjében nem megoldható a mellesleg külsős programozók számára a portolás (eddig vagy lehetetlen volt vagy hárommilió kattintás kellett hozzá), egyből az Apple szar és a Catalyst dugába dől az első egy hétben? ... Mi ez a baromság? Az ilyen megoldásokhoz a hülye is tudja hogy idő kell.
    Van az a mondás, hogy a 'kákán is csomót keresni' ...

    Swiftet is temették még megjelenés előtt. Mostmeg na ugye hogy ugye...

    I'm thinking different.

  • tothzoltan

    tag

    válasz joey04 #6 üzenetére

    'Nézd meg a cikk íróját. Az sok dologra választ ad.'
    Mint mindenki ő is forrásból dolgozik. Ez érthető, és nincs is ezzel semmi baj. A mediában elharapódzó anti-Apple mentalitással van bajom, ami számos esetben megalapozatlannak bizonyul, vagy csak szimplán szubjektív véleményre épül, valós tények vagy statisztikák hiányában, ferdítve. Aztán a sok naív meg készpénznek veszi. Nekem a divatfika nem pálya. Fanboy se vagyok, csak rajongok az IT világért. Utálok ilyen cikkeket olvasni.

    I'm thinking different.

  • tothzoltan

    tag

    válasz Predatorr #23 üzenetére

    'Ha a kocsiddal fának mész, mert valami hibás benne, nyilván elfogadod, hogy idő kell, amíg bejáratódik, nem? :P Nem mindenki szereti az ilyesmit.'

    Nem helytálló példa. Milliókat fizetsz a kocsidért, sokkal nagyobb fejlesztési időintervallumot kapsz a pénzedért, és nem utolsóssorban a Catalyst egyáltalán nem tömegtermék, hanem egy bridge megoldás, viszonylag szűk fejlesztői rétegnek. (és a Catalyst egyáltalán nem ment a fának, csak náhányan nyivákolnak mert itt-ott még foltozni kell, de ebből a média botrányt csinál - pontosan azért mert az Apple a világ legnagyobb haszonrésével dolgozó cég, és így is az első háromban trónol ami sokaknak nem tetszik)
    De ha már mindenképp autós példát akarsz; az új autókat is tanácsos mindig bejáratni. Akár új feljesztés akár évtizedes. Új autó az új autó. Szokni kell neked is, neki is az utat.

    I'm thinking different.

Új hozzászólás Aktív témák