Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz aram01 #39 üzenetére

    Nem lesz ennyi az új részekben de nem azért mert nem kötne le csak szimplán most nem igénylem az efféle játékokat.
    Manapság ami nálam megy az a "mindegy csak legyen coop" :DDD
    A háború hangulatát biztosan jobban hozza a BF, már csak a hatalmas mapok és a járművek végett is, de én ennek eddig sem állítottam az ellenkezőjét.
    Itt ugye az a "gáz" hogy a pörgős, arcade-bb játékmenetet sokkal többen preferálják.
    Ez szerintem nem gond sőt...ugye miért is lenne probléma.
    A gond ott van hogy a BF-esek azok annyit hajtogatnak hogy a hülyegyerek megveszi, holott nem..nem a hülye gyerek veszi meg, hanem az aki szeret leugrani egy erkélyről is közben kiosztani 2-3 fejest. AZ veszi meg aki nem szeret percekig bolyongani a mapokon úgy hogy nem lát senkit. Az veszi meg aki nem szeretne tankal harcolni, és aki nem szeretné hogy egy tank lője ki.

    A grafika megint más kérdés..a BF3 szebb..
    Csak ez nem sokakat érdekel. Pl én leszarom mikor a COD4et is elég szépen le kellett húznom hogy meglegyen a FIX125 FPS-em..én mit kezdjek a BF3-al?

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák