Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Szerintem nincs semmi baj az új NFS-ekkel.
    Egy Arcade versenyjáték..se több se kevesebb.
    Többek között nekem is az UG2 volt a kedvenc NFS részem, de valljuk be...ha ez a rész UG7 lenne mert azt a vonalat folytatják állandóan akkor az lenne a baj. Én azt látom hogy igazából mindenki csak kérni tud.
    Ha kijönne most az UG3 tuti az lenne hogy már nincs meg az a régi hangulat, etc etc.

    Meg amúgy is..hány sorozat tud újítások nélkül fent maradni évről évre? Muszáj változtatni mert akkor egysíku lesz az egész. Ha valaki ezt a stílust unja az ne vegye meg minden évben és kész! Persze mindenkinek így sem jó, és soha nem is lesz már az de ez van..bele kell törődni.
    Egy játékot nem lehet úgy megcsinálni hogy az mindenkinek jó legyen. :N
    Régen még úgy ahogy lehetett mert nem volt konkurencia..kiadtak valamit és örült a nép!

    Hja...arról nem is beszélve, hogy egy igen komoly összeget mernék rá tenni hogy a "divatfikázók" közül 10ből 6an azért majd minden részt beszereznek így vagy úgy és játszogatnak vele. :U

    Akinek nem inge....

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák