Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz AXisBOLD #33 üzenetére

    nekem a carbon-nál ment el igazán a kedvem az egésztől... jöttek a keményebbnél keményebb ellenfelek és arcoskodtak ezerrel... underground 2 is jó kis játék volt... sörözgetés közben elszórakoztam vele :) de nekem is a hidraulika/hifi/neon/csilivili része nem tetszett a tuningnak... valahogy az optikai részére nagy ívben rakok... azóta meg az ilyen kecsapos arcade-osság betette a kiskaput végleg... nehogy már egy tuning renault clio úgy menjen, mint egy murci lp640 :S a több tonnás sugárhajtású luxusterepjárókról meg ne is beszéljünk... :S

    nfs2se-vel split screen-el rohadtsokat játszottunk, meg aztán nfs3-4 is nagyon jó volt... a porsche meg nekem mindig is a személyes kedvencem volt :) aztán pedig nfs6 (hp2) is elég jó lett... meg az underground2... esetleg a mw is lehetett volna jobb, ha pár hülyeséget hanyagolnak... többi részről inkább nem nyilatkozom :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák