Új hozzászólás Aktív témák

  • Maateeo

    aktív tag

    Hát gyerekek...4 betűvel lehet jellemezni,amit láttunk a videón.Szerintem mindenki tudja miről beszélek :DD

    Ez egy árkádos valami,valahonnan a 90-es évek közepéről (valószínűleg már akkor kitalálták az R8-at az Audinál).Vagyis grafikai és értelmi szempontból az.A Symbianos PGR-nek jobb a grafikája,és sokkal értelmesebb.A realitás teljes hiányával szenved (habár nem csak ez az NFS),és primitív.Mit lehet azon élvezni,hogy csak nyomod...és nyomod...és nyomod...utána egy kicsit balrapöccinted...majd nyomod tovább...hülyeség...

    (Habár lehet azért csinálnak ilyen egyszerű és buta játékokat,hogy az egyszerű és buta emberek,meg a háromévesek tudjanak játszani vele...)

    Azért én is csatlakozom a többiekhez a "Melyik a legjobb NFS" kérdéskör megvitatásában...

    Nekem a 4 (High Stakes) a kedvencem.Az Underground 2 is jó volt,csak történet híján elég unalmas.A Most Wanted-ot is szerettem,mert megbízható volt (ellenben a Carbonnal - A nfsc.exe hibát észlelt ezért leállt.),grafikailag is tűrhető volt,csak ott a sztori kezdett egy idő után uncsi lenni.

    Tudom,hogy a következő kijelentésemért sokan elküldenek majd jó messzire,de nekem az Undercover és a Pro Street is tetszett.Az Undercover esetében nem a kivitelezése,csak maga az alapkoncepció,a történet.A Pro Street is egy nagy ötlet volt,olyan kikapcsolódó autóversenyzés (lásd: TDU),csak 100%-ra leterhetle a procit,és irreális az irányíthatóság.

    Szerintem az EA NFS részlegének már az is fellendülést hozna,ha vennének egy TDU-t,és azt kicsit átalakítva (értelmesebb rendőrökkel meg sztorival) piacra dobnák...Vagy esetleg valami Carmageddon féle lövöldözős-roncsolós-versenyzős játékkal rukkolnának elő. (Lehetne a címe: Need For Speed: Underwreck,vagy valami ilyesmi :D )

    Mindenesetre alaposan össze kéne magukat kapni,mert elég gyenge a teljesítőképességük mostanában...Szerintem...

    [ Szerkesztve ]

    Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

Új hozzászólás Aktív témák