Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    válasz bLaCkDoGoNe #31 üzenetére

    Mindenesetre a fejlesztő csapat bizakodik, ezt mutatja az interwiev is, és a 2010-es E3 depóra nagy dolgokat ígérnek. Azonban azt is kifejtették, hogy várják, mit lép erre a Sony, és persze a Wii-hez is készül új kontroller. A Natal megjelenését 2010 novemberére datálják, és továbbra is jönnek az egyre nagyobb fejlesztésekről szóló hírek. Kíváncsian várjuk a fejleményeket.

    Szerintetek nem ez volt a hírben? És nem ez van az eredetiben is? Mint mondtam, csak azért szerepel benne a kérdés, mert az előzetes információkkal ellentétben, költségcsökkentés céljából módosítanak rajta sok mindent, és kivesznek belőle dolgokat (pl azt a tuti kis chipet, amire mindenki várt). Ezt nem egy ember írta, és nem egy portál. Ezek tények. Ezeket összevetve kérdeztem rá arra, hogy kinek mi az álláspontja. Lehet, hogy kicsit bulvárosra sikeredett, nem így akartam. Átírni már nem tudom, én voltam a hülye. Elnézést az olvasóktól, nem akartam Blikket csinálni számból. Ha tudtam volna, hogy ebből ekkora vágás lesz, inkább le sem írom. Téma lezárva részemről.

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Új hozzászólás Aktív témák