Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Kékes525 #70 üzenetére

    Ezzel nincs baj. Ettől még nem egy ár kategóriával feljebb lévő tévékkel kéne összevetni. Szerintem ez az indulóár nem vészes, most egy 42w705-öm van, kb ennek lehet az elődje (Android nélkül), az 200 felett nyitot elvileg, én 150-ért vettem meg. Gyönyörű szép feketéje van hála a (P)VA panelnek, ez is VA panel. ennek is valószínűleg legalább olyan jó képe van. Nyilván a triluminos SOny-knak még jobb a kontrasztja-színkezelése, de ettől még ez egy korrekt termék, a szoftveres baki meg orvosolva lesz. Szóval nem igaz az, hogy ez nem egy jó termék, simán nem neked való akkor, de árérték arányban (főleg indulóárhoz képest) korrekt.

    Szerk.: Egyébként meg véleményem szerint most kidobni annyi pénzt, mint amennyit a triluminos csodáékért lehet nem éri meg, inkább be kell várni az OLED 4k-t.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák