Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    Mindjárt sírok örömömben :DDD Kijavították, hogy ha ki van kapcsolva, hogy értesítsen a friss driverekről, akkor most már figyelembe veszi ezt a beállítást, és nincs ott a sárga felkiáltójel az nV ikonon :C

    Fantasztikus munka a fiúktól, hogy így egy év alatt sikerült azt a másfél sort beleírni a programba :C

    Most már csak azt a másfél sort kellene beleírni, ami megkérdezi az Experience indításakor, hogy kívánom-e letölteni és telepíteni a Geforce Experience frissítéseit. :W

    UI.: Látom megint megy a vita a driverek megfelelőségét illetően. Évekig AMD kártyákat használtam, hibamentesen. Mindig - itt a ph-n is - írogatták, hogy húúúúszarokazamddriverekaznvidiaafasza. Namost kicsit több mint 1 éve nV kártyám van, és már többet szívtam, mint az AMD -vel 6 év alatt.

    Szóval a nagy nV fanok inkább húzzák be fülüket-farkukat, ha valaki szidja az nV drivereket, mert - másképp nem tudom fogalmazni -, az, hogy az nV driverek jobbak, egyenesen hazugság!

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák