Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz cinemazealot #4 üzenetére

    Nem határidős, csak nyugodtan. Ja, és házi dolgozat sem lesz belőle ;)

    :R Ismételten köszönöm a méltatást! Nagy öröm számomra, ha valakit csak kis időre is, de ki tudok rángatni a mai világ rohanó mókuskerekéből.Valójában pont ezért döntöttem a novella műfaj mellett. Röviden igyekszem egy egész történetet adni az olvasónak. Mert ahogy magam sem érek rá, úgy mástól sem várhatom, hogy órákat üljön a monitor, tablet előtt. Persze másabb lenne a felállás, ha bekerülhetnék az írott/nyomtatott irodalom piacára :) Az anyag, azaz a hosszabb írás is adott, illetve van is még ötlet, már csupán a pénz hiányzik hozzá. Mivel úgy érzem ez az állapot végleges, ezért itt-ott publikálok a weben, de igyekszem nem túl tolni, és nem akarok mindenkit elérni ezekkel a történetekkel. Legalább nekem is ajándék minden egyes olvasó :B

    Öcsém olvasta. Tudni kell róla, hogy képtelen hosszabb ideig olvasni és hiába szereti a könyveket, jó párat be is szerzett, egyszerűen nincs rá "kitartása". Majd nyugdíjas korában, mire eltűnik az ifjonti hév, lesz ideje is az olvasásra :) Viszont ezt elolvasta, és valahogy úgy reagált, hogy: Uhhhh....

    SPOILER:
    :R A történet alapja adott volt ugye. Viszont mindenképp valami mellbeütős dolgot akartam kihozni belőle, hogy ne csak egy leírás legyen. Ezért került bele a jóslat is a történetbe, ami nem csak előrevetíti a végkifejletet, teszi nyomasztóvá a történést, de magyarázza is Jones hal(ál)át :)

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

  • MrDerekas

    addikt

    válasz cinemazealot #9 üzenetére

    Igen. Ha egyedül vagy megesznek. Ha van hátszél akkor a legnagyobb baromságot, a legkínzóbb agymenést is el tudod adni. A média irányít és ez nagyon durván meglátszik manapság.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák