Új hozzászólás Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    Ó basszus, hogy nem lehet megúszni a tűzfegyvereket... Azért még meglátjuk, de elsőre elég gáznak tűnik. Egyébként eléggé HC közönségnek való. Mind a single, mind a multi. Egyedül én nem játszottam vele, mert nem vagyok oda az RPG -kért, de haver nagyon sokat tolta. Csak annyi baja volt vele, hogy ugye a nagy nyitottság azzal jár, hogy idővel céltalan leszel, mivel nincs vége. Neten viszont rengeteget játszottam én is. (legalábbis még nyáron) Messze nem hibátlan, de a harcrendszer miatt így is az egyik legélvezetesebb multi, amivel játszottam. Mivel nem nagyon van hasonló, így hosszabb a betanulás. Talán nehezebb is a tűrhető szintet elérni, mint egy átlagos FPS -ben. Eleinte túl véletlenszerűnek érzi az ember. Leginkább, mert a sokemberes ráadásul külföldi szerverek miatt viszonylag nagy késleltetés jellemző. Ennél a játéknál meg fokozottan zavaró tud lenni, ha pl nem adja be a szerver a block -ot.

    Szóval azoknak nem ajánlanám, akik gyorsan szeretnének kaszabolni, aztán atomot hívni az ellenfélre. Viszont aki szereti, ha valamit gyakorolni kell, mert utána sokkal élvezetesebb, annak a demo mindenképpen megér egy próbát.

Új hozzászólás Aktív témák