Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz Angie™ #159 üzenetére

    buek1967 & Angie
    Köszönöm a válaszaitokat. Lehet még pár kérdésem? Soha nem volt még Motorola okostelefon a kezemben. Sokat olvastam, nézelődtem a készülék kapcsán. Kicsit tartok az 5000 mAh alatti akkutól, de mindenhol jókat olvastam róla. Megtetszett, főleg a kijelző miatt. Még 200 eFt-ot is sajnálok kiadni egy telefonért. Olvastam itt egy kommentet az AOD-ról, hogy meg kellett szoknia. Kicsit megilyedtem, rákerestem. De úgy láttam, hogy itt nem a Xiaomi-féle 10 másodperces AOD-ról van szó vagy ha igen, akkor is van 3rd party app rá. Video

    Még egy kérdés, a hívásrögzítés megoldható a készüléken? Az a52s-re egy indonéz romot flashelve megoldható volt vagy a Cube ACR is meg tudta oldani a problémát flash nélkül.

    Vízállóság nálam nem szempont, jó módja van készülékeknek, főleg öltönyzsebben hordom őket. Megapixel, Antutu huszár nem vagyok, elfogadható képeket csináljon, az a52s nálam már bőven jó volt. Stabil és megbízható legyen és persze azért gyors rendszer is kell. Azt olvastam, hogy a Samsunghoz hasonló Biztonságos mappa itt is elérhető, illetve az appok is klónozhatók. Pl. 2 banki appot (George) tudok csinálni ezáltal? (Édesanyám netbankját is én kezelem.)

Új hozzászólás Aktív témák