Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    válasz Postas99 #68 üzenetére

    Szeva.... Vagy legalább 8 éve csak ezeket az úgymond kínai szarokat használom..... Eleinte Huawei-t aztán miután elszálltak az áraik jöttek a Xiaomi telefonok.... sosem volt bajom a hálózattal. Sőt, ahol a Samu és más szappantartók tényleg csak szappantárolásra voltak jók jellemzően, én ott vidáman telefonáltam vele. S mindegy volt hogy Redmi vagy Mi szériás volt, mindegyikkel tudtam telefonálni mindenhol..... Ja és nem mellesleg én aztán járok elvarázsolt helyeken bőven, ilyen amunkahelyem is. Alapból gyenge a hálózat még külön erősítő kiépítést követően is, de még tetézi a dolgot, hogy mondhatni faraday kalitka az iroda ahol vagyok.
    Viszont most meg válok a kínai márkától (3 éves Mi A2), ezért strapa darabért. Remélhetőleg majd teszi a dolgát ahogy kell, régen nagyon jók voltak szerettem, ha hozza a régi szintet mint Motorola, akkor sokáig maradok ennél.

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák