Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz Ezekiell #541 üzenetére

    Nézd meg PC-n mi van. Az Activision Blizzard játékai csak a saját store-jukban érhetőek el, a Ubisoftosok megint csak a saját store-ban mennek, de az Epic is csak a saját store-jában terjeszti a saját címeit (meg még sok egyébb exkluzívot is összevásárolt melléjük), a Valve szintén csak a saját store-ban árulja a játékait. Senki sem akar a másiknak sápot fizetni. Ez várható iOS-en is, ha beengedik a külsős store-okat.

    Te tudsz reprezentatív felmérést arról, hogy a userek androidot akarnak csinálni az iOS-ből?
    Az én reprezentatív felmérésem a piaci helyzet. Ha nem lenne megfelelő a usereknek az iOS jelenlegi állapota, akkor az nem lenne sikeres. Mert tudod így működik a sabadpiaci verseny, hogy a fogyasztó eldönti, mit szeretne, és nem úgy hogy valami "szakértők" megszakértik neki, hogy mi lenne a jó számára.

    Mindkét fél kapzsi, de velem speciel most a fejlesztő akar kibaszni, és nem az Apple. Nem ő akar kényszeríteni, ő megkérdezte a véleményemet iPhone vásárlás előtt. Ha nem egyezek bele a feltételeibe, nincs deal, és megy mindenki dolgára. De az Epic senkit sem kérdezett meg. Én fizettem a zárt rendszerért, mégis el fogják venni tőlem ha az Epic győz, és nem nagyon fogok tudni mit tenni ellene. Ez a kényszerítés definíciója.

    Mondtam már, nem kötelező iOS-re programozni tanulni. Igen, a piacon ez így működik, hogy ha nem tetszik az Apple üzletpolitikája, akkor nem kell élni az általa felkínált lehetőséggel. Pont.

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák