Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz zuchy #39 üzenetére

    Jah már itt lenne az ideje hogy rájöjjenek:) de még nem sikerült nekik, talán még 5 rész azt majd utána, azért látom egy két ember már kezd megtérülni és kibírja hogy nem veszi meg ahogy kijött.:DDD aztán 1-2 hónap eltelik és el is felejti hogy kijött, eltűnik az érdeklődés.
    Ide mondjuk felesleges új motort csinálni pláne multihoz, már mindenki tudja hogy menni fog a gépén a jól megszokott bugokon dolgokon nem fognak változtatni, az már nem is cod lenne.:)
    Nem féltétlen motor csere kéne ide, hanem egy továbbfejlesztett változat, pl cod2 sokkal életszerűbb volt, mint a waw mégis 3 év van köztük, waw az nagyon mű, a fegyverek mindenképp. Persze idáig is továbbfejlesztés történt csak ez alíg látszott meg, cod4-be az árnyékok dobtak sokat az összképen meg létrejött a minden csillog effect, többi nem sokat változott, ha lenne benne némi fizika, az valamivel változatosabbá tenné a játékot, de a szavatossága ettől még nem nőne meg. Ha ez is rekord lesz ami valószínű, akkor folytatják tovább azt amit eddig is, alap szint (változatlan) A kategóriás áron. Hiába panaszkodnak hogy dx9, nincs grafikai változás, ha a végén megveszik aztán játszanak vele ahogy ezt teszik több éve, én mondjuk pont nem erre panaszkodnék hanem maga a játékon kéne már valamit változtatni, komolyabbá tenni és elfelejteni ezt a festhetem a fegyveremet, és a rengeteg perket (4-be pont elég volt amennyit tettek) amik a kevésbé jó játékosoknak kedveznek, ebből látszik hogy nincs semmi ötletük, ezért túlzsúfolják szükségtelen dolgokkal.
    Igazából ezen már semmi sem segítene, ennyi rész után már nem lehet újat csinálni, csűrni csavarni lehet, de az nem vezet sehová, plusz a singlet szerintem kukázni lehetne lazán, és akkor még nem is lehetne arra fogni hogy pc-re port fog kijönni, mert sokan letölik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák