Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D_r_u

    tag

    válasz Xaels #44 üzenetére

    Igen, én is úgy éreztem, hogy elvekről van szó, viszont szvsz arról, hogy többségében pc-s (még az elején leszögezném, én is az vagyok, nincs konzolom, és nem is tervezem) Gamepod olvasótábornak fáj, hogy ismét a konzolosok kerülnek előtérbe, mint mostanában oly gyakran. Ez pedig remek lehetőség arra, hogy ismét elhangozzanak a szokásos dolgok: haldoklik a pc-s játékipar; köcsög kiadó kapja be, mert a pénzre hajt; ez egy globális összeesküvés, hogy direkt kiba**zanak a pc-sekkel; hát ez hogy fel fogja bizony lendíteni a warezelést stb. Most komolyan, Ti nem unjátok még, hogy az összes hasonló hírnél ugyanazok a sirámok jönnek elő nap nap után? Ezért is kérdeztem rá - még ha nem is így hangzott pontosan -, hogy az-e a baj, hogy konkrétan ez a kiadás most nem jelenik meg, vagy az, hogy pont pc-re nem jelenik meg. Abban viszont igazat adok Neked, hogy nem lenne sok plusz energia/költség elkészíteni pár száz pc-s darabot, és annyit még el is tudnának lazán adni.

    Egyébként ez az áremelés biztos egyáltalán nálunk is? Mert a cdg-ban 12K-ért van írva az előrendelés (igaz, hogy oda van írva, hogy várható ár, de nem csak ehhez), ami emlékeim szerint pont annyi, mint amennyi az előző kettő CoD is volt.

    Nunder: Már hogy korlátoznák a szabad vásárláshoz való jogot? Szabadon megveted bármelyik kiadást, ami megjelenik. Akkor is ezt mondanád, ha nem lenne kihírezve mindenhol, hogy nem lesz CoD 6 Hardened Edition pc-re, hanem csak szépen suttyomban megjelenne novemberben a tervezett platformokra?

    Wolverine: Persze, hogy van létjogosultságuk, a Witcher CE pl. nekem is itt vigyorog a polcon.:) De én nem is ezt vontam kétségbe. Az más kérdés, hogy attól, hogy valamit műanyag helyett fém dobozba rakunk, és hozzávágunk egy art bookot (asszem ennyit tud ez a mesés Hardened Edition), az én szememben még nem lesz Collector's Edition. Ráadásul mostanában gyakorlatilag minden jelentősebb játékhoz jön valami spéci kiadás (pc-re is), tehát szvsz nem panaszkodhatunk, viszont ahol meg esetleg csak a konzolos vevőkört célozzák be (lásd itt), úgy lehúzzák a keresztvizet a kiadóról, mintha valami emberiségellenes bűntettet hajtott volna végre.

    feka007: Mégis mire mennének, ha nem a pénzre? Puszira? Vagy 300 kommentre különböző fórumokon, hogy igen, ez az Activision mekkora király arc?

Új hozzászólás Aktív témák