Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz ferikek #38 üzenetére

    "Aki vesz egy waytek navit az szerinted nem akarja megvenni hozzá primot? Dehogynem! csak nem 20eFt-ért, hanem mondjuk 5eFt-ért. de annyiért nem adják uh erre hivatkoza- drága, ennyit nem adok érte - letölti illegálisan majd használja."

    És szerinted a navngo árpolitikája rendben van? A 180k-s telefontulajnak odaadja 6k-ért azt a szoftvert, amit a 20-30k-s wayteq tulajnak 20 ezerért kínál. Biztos nyerő stratégiával dolgozik a navngo?

    "Vagy: megveszek vmi tabletet de hát nem lehet kapni hozzá olyan navit, amit akarok. kifizetném a 20eFt-t érte. de miveo egyik sem lehetséges így letöltök hozzá egy tört szoftvert.
    a navngo hülye lenne gyártani androidra primot, mivel a sok warezhuszár megoldja okosba. az a pár ember - mint amilyen Te is vagy - nem veheti meg az áhított szoftert akárhogy is akarja, mert a warezolók miatt nem fejlesztenek külön a tablethez..."

    Tyúk vagy a tojás esete. Mivel a navngo nem árul androidra igo-t sose tudjuk meg "melyik volt előbb". Persze, ha árulna is, vajon hogyan árazná be? IOS mintájára vagy a wayteqra való szoftver mintájára? ;)

    ---

    Zeg:

    "Bármennyire is érthetetlen számodra, a szellemi tulajdon érték, és semmilyen általad valósnak vélt indokkal nincs jogod lemásolni, feltörni és használni a tulajdonos tudta nélkül."

    Ezzel tökéletesen tisztában vagyok, nem értem honnan veszed, hogy ez számomra érthetetlen.

    "Ráadásul van az igo-nak egy egész jó alternatívája, amit használhatsz legálisan a tableteden:sygic."

    TeleAtlas... ugye?

    "A hardvert vedd meg a szoftverhez, senkit sem érdekel ha csóró vagy és nem telik jobb tabletre. Tablet nélkül is lehet élni."

    Lehet, de gondoltam ha már megszórt a Tékom egy 10k-s tablettel, akkor használnám is valamire... és ugyan telik ipadra is, kicsit sokallom érte 140 ezret. Nos, a navngo szerint nemkéne, hiszen megéri: arra van IGO 6ezerért! ;)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák