Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Szabi® #370 üzenetére

    Nos, lássuk akkor sorban:

    Először olyasmit mondtál, hogy valami DPI letapogatás másképp működik ( :F ) konzolokon , és emiatt az egér "sokkal lassabb, kimértebb" - Ez nagyon erős költői túlzás, vagy szimplán nem igaz, észrevenni nem nagyon lehet. Bár lehet a hiba az én készülékemben van.

    Nem találtam erről leírva semmit a neten, ami azért is érdekes, mert ezzel tele lennének a fórumok és a reddit.

    Aztán hirtelen FPS-hez lett kötve az egérkezelés, tehát minél több FPS-es van, annál gyorsabb tud lenni az egér. :F

    Ha a shooterekben a fordulás sebessége az FPS-hez lenne kötve, akkor olyan szinten lenne inkonzisztens, főleg PC-n, hogy senki sem használna egeret játékra. :)

    Az olyan fogalmak mint "muscle memory" gyakorlatilag teljesen érvényüket vesztenék.
    Az "én koromban" ez nem így működött PC-n. Konzolon most sem így működik, bár lehet az én készülékemben van a hiba, biztosan kikoptak a PC-s háttérismereteim :)

    Gyanús nekem, hogy nem azt írod le amit mondani szeretnél, mert kicsit kevered a fogalmakat, és ebben így tényleg nincs logika.

    No offense, tényleg érdekel a téma, de a pár helyen felpattanó input lag issue-kon kívül nem találkoztam ezzel kapcsolatos problémákkal. Érdekelne, hogy mit nem veszek észre nap mint nap. Bár lehet az én készülékemben van a hiba :)

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák