Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz DummyBoy #337 üzenetére

    Nálam telefonnál alap hogy minimum 5 évig van és legyen rajta gyárilag friss szoftver szóval elég hamar kiesik a zöld robot :D Valamiért utálom eldobni a megszokottat, inkább kifizetem érte a több pénzt, de akkor tudjam hogy évekig jó vagyok :D

    Még intel atomos netbookjaim is vannak 24/7-es üzemben ebben a pillanatban is, pedig azok 2009-2010 környékén lettek véve és már akkor is mindenki utálta őket.

    Ez a fanatikusság tök hülyeség, bár win10-nek mostanában jár nem egy saller amiket művel frissítések után, az épp aktuális SSD gyilkosság pl nálam is kiirtott egy SSD-t, de legalább az update után most a WSL nem megy amit szintén használnék, szóval azért picit morr-morr, de ilyenkor reset és mehet a másik OS bootolása és jóccakát.

    Amúgy anyósom full immunis az informatikára, asztali gépén tök jól elvan linuxal, igaz neki annyiból áll a számítógép hogy böngésző és.... és ennyi, az meg kb tökmindegy min fut.

    De jah, hülyeség tukmálni a dolgokat, főleg így vallásos szinten. Engem speckó tök hidegen hagy hogy xy júzer milyen oprendszert használ vagy min játszik. Meg tudja csinálni amit akar? Hurrá. Fut a kedvenc játéka? Hurrá #2. Ő dolga :D .

Új hozzászólás Aktív témák