Keresés

Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz TazLeacher #185 üzenetére

    Ha ennyi bajod van az országgal, meg úgy általában velünk, akkor hogy téged idézzelek:

    "el lehet menni".

    Mellesleg újgazdag hülyegyerekek "nem kötelező játszani ne vedd meg" alapelve egymás között igencsak ragadós, ahogy látom. Tudom, hogy jön majd, hogy "én dolgozom", írtad, nem bántásnak szántam. Csak belegondolhatnál, hogy van olyan, akinek nem olyan az anyagi helyzete, hogy megengedhet magának ezt-azt (sem), nemhogy bármit. MO-n rengeteg a minimálbéres is, nincs pénzük, ergo ne játszanak, ne vegyenek gépet, ne mozizzanak, ne csináljanak semmit?

    Nagyvonalakban egyetértek Veled, csakhogy az álláspontod túl sötét (túl fehér v. túl fekete) és messze van a szürkétől.

    Mod: és ezt nem a warezolók mellett / ellen írtam, puszta megjegyzés a semmibe.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • remington2

    senior tag

    válasz sztikac #584 üzenetére

    Mástól :
    "szokj hozzá hogy a PH egy elit fórum"

    Miben elit? Sorold fel, plíz. Mert én az látom, van itt egy nagy birkanyáj, akik egyként bégetnek, és ha valaki ne adj isten valami véleményüktől eltérő kinyilatkoztatást tesznek, a modok meg hűségesen bannolgatják őket. Minap is találkoztam egy hasonló esettel (bann nem volt, az azért nem olyan gyakori), illető le lett ugatva, meg trollozva, holott a véleménye messze nem esett távol a realitástól. És még ha igen, akkor is . . .? :F

    Válasz:
    Jó érvrendszer, amellett hogy hülyeség, állandóan és eredményesen alkalmazható minute-man lúzerek ellen. Leszokhatnátok már róla, hogy két teljesen eltérő termékkategóriát hasonlítotok össze. Az egyik egy tartós fogy. cikk, a másik meg nem az. Tudom, mi lesz erre a válasz ( . . .akkor is lopás stb), a dolog nem is erre ment ki, a témába nem is akarok mélyen belefolyni. Amiért válaszoltam az illetőnek az az, hogy az összes, saját véleményét célzó vitát kiváltó hozzászólást valamilyen saját skatulyába zár, és onnantól kezdve lepattannak róla az érvek.

    Ha azt mondják neki nem bűn, jön a "lopós" skatulya. Ha azt, hogy "szegény vagyok", jön a "ócsónmindenakarokmagyarvagyok" skatulya. És mellőle már nem hall és lát semmit.

    Mondhatni, kényelmes. Pedig egy ilyen cikknek az égvilágon semmi értelme úgy, ha a hsz-ekből nem alakul ki valami pozitív vita, érvek és érvrendszerek ütközése, amelyből jó sülhet ki akár morálisan is. Hogy miért? Mert 1000000 helyen le lett rágva már ez.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • remington2

    senior tag

    válasz ollie #623 üzenetére

    Már bocs, nem akarom személyedet támadni, de feltétlenül szükséges saját magadhoz hasonlítani a Föld egész társadalmát? Ha neked elég, elégnek kell legyen másnak is?

    Mondom ezt úgy, hogy hasonló cipőben járok, 3-4 "tartós termék" játékkal (gta, warcraft) elvagyok, ha egyáltalán játszok.

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • remington2

    senior tag

    válasz fateless #636 üzenetére

    " igen, akik szegényebbek és nincs pénzük, azok ne jussanak hozzá a játékokhoz. Inkább tanuljanak, dolgozzanak, küzdjék fel magukat, ha nem megy itt, akkor külföldön, utána már játszhatnak. Az élet ilyen igazságtalan, ez van. Nem kaphat meg mindenki mindent, amit szeretne. Ameddig ezt valaki nem tanulja meg, addig a felnőtt megnevezés még nem lehet igaz rá."

    Az, hogy szegény, és egy hónapban x órát (nem reggeltő estig, nyílván) játszani akar, az ne legyen már egymást kizáró ok! A techika meg 2008 nem bilincs, amelynek vissza kell vetnie, hanem ugródeszka, amelyen el kell indulni! A kérdés csak az, hogy merre.

    Mindemellett bizonyos mértékig egyetértek Veled.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • remington2

    senior tag

    válasz edipqe #649 üzenetére

    Ennyi jött át? Sajnálom. Lehet, hogy rosszul írtam. Nem azt mondtam, hogy tanulás helyett warezoljon. A dolog onnan indult el, hogy mivel szegény, " ne játszon, ne járjon moziba, éljen aszkétaéletet és tanuljon mint a güzü".

    Tanuljon, de mellette tudjon élni is. És akár warezjátékkal jól érezni magát, letöltött filmmel jót szórakozni.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • remington2

    senior tag

    válasz katt777 #723 üzenetére

    Tökéletes hsz, maximálisan egyetértek Veled! :R

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Aktív témák