Keresés

Aktív témák

  • pajinka

    tag

    válasz whYz #736 üzenetére

    Számodra nem volt túl meggyőző. ennek az lehet az oka, hogy az emberek erkölcsi érzékére próbál hatni

    ♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

  • Vistaboy

    veterán

    válasz whYz #736 üzenetére

    "az olcsó játékok közül egyik se tud lekötni pár percre se nem h pár órára... kivétel persze a nagyobb klasszikusok amiket már meguntunk és kedvünk sincs játszani..."

    Nagyon sok játékot meg lehet venni mástól is - ha visszaolvastál volna, látnád - , sokszor féláron. Meg aztán vannak csomagok, amikor több programot megkapsz egy akció keretében, jelentősen olcsóbban. És a jó játékot nem unod meg gyorsan - példa: Diablo II. Hány éves játék már, mégis még mindig sokan veszik. :U Vannak játékok, amit nem lehet megunni.

    "Szal ha torrentezek(nem, most nem a legális linux destrokra gondolok) akkor az nem warez, tehát semmi gond? érdekes felfogásod van"

    Nem nekem van érdekes felfogásom, hanem te nem érted a dolgot. A torrent az egy terjesztési forma, ami alapból legális. De ha te a torrentről warez-terméket szedsz le, az már nem. Nem maga a torrent a warez, hanem a tartalom (program, játék, film, zene, stb.), amit letöltesz - és egyben fel is.

    "Sajna gépet nem lehet warezolni, de ha lehetne tuti mindenki azt csinálná... megint elég rossz érv"

    Sajnos ez így van, de itt megint azzal van a baj, hogy HA TEHETNÉ, mindenki azt csinálná, azaz lopna. A felfogással van a baj.

    "de azért azt te sem mondhatod h csak eredeti játékod van eredeti winfossal..."

    Ha visszaolvastál volna, írtam már többször is, hogy nekem is van egy pár warez-cuccom, DE AKAD JÓ PÁR EREDETI IS, például a "winfos" - ahogy te nevezted -, az is az. A játékok nagy része is eredeti, amelyik nem az csak azért nem, mert egy hónapban nem tudok megvenni két játékot, és választanom kellett. Konkrétan: egyszerre jelent meg az Oblivion és a Tomb Raider - Legend. Mindkettőt nagyon vártam és meg is akartam venni, de egyszerre két játék nem fért bele. Így az Oblivion-t megvettem eredetiben - bőven megérte a 12K-t, hiszen még ma is játszok vele, nem egy hétvégés darab. A Tomb Raider - Legend-et pedig nem sokra rá megvettem 5K-ért, és állítom, hogy mára már még olcsóbb. Itt van, TR-Legend, 3K. És még ma is végig tudom játszani. Szóval ne mondd, hogy nem lehet olcsón jó játékot venni. :U

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Aktív témák