Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexicanraven

    aktív tag

    válasz szombatitomi #8 üzenetére

    Nekünk közrejátszott a dologban az is, hogy most még volt valamennyi értéke a régi cuccoknak, így a bukó kisebb volt úgymond.
    Szerintem te se halogasd! :)) (sőőt, a ha a tiéd kiárulod alig kell ráfizetned szvsz)

    EczkE: Nem rossz, de nem látogatod meg az itteni "Milyen asztali gépet vegyek?" topikot? Nehogy azt hidd, kötözködni akarok, csupán ők nagyon segítőkészek (azért írok többes számban, mert van egy aktívabb mag aki tanácsokkal látja el az oda tévedőket) és lehet ezen az áron jobb/minőségibb konfigot hoznak ki neked! Persze ez csak egy tanács, nem akarok negatív lenni! :))
    [mod]: Ha számít az összeszerelés akkor kérj meg egy ismerőst, vagy pl a woxnál olcsók a cuccok is, a grancia is okés, illetve kis pénzért is összerakják ha tényleg nincs senki(1500ft körül), ergó vehetsz onnan szinte mindent. (vagy az ipon is jó, de nekem velük nincs tapasztalatom)

    Móci: Neked is köszönet! :R Mi azért nem vártunk, mert
    1,begerjedtünk a DDR3-as memóriák árainak láttán (ócccó)! ;] :DDD
    2,mire az életképes lett volna árban is, addigra a bukó nagyobb lett volna! :))

    [ Szerkesztve ]

    when the sun shines, we'll shine together

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz szombatitomi #8 üzenetére

    intel foglalat mizéria

    venni kell egy jó 775-ös lapot, E8200, E8400-el, vagy C2Q-val, és probléma megoldva :D (én is így csinálom, így lesz...összeadva a fejlesztéseket, kb. 140 ruppóból 775-ös királykategória ;] nem kell az i3, i5, i7....nem vagyok sniper elite, hogy érzelmi alapon, mert újabb-jobb, azért vegyek hw-t :)

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Új hozzászólás Aktív témák