Új hozzászólás Aktív témák

  • aszti75

    senior tag

    válasz papp54 #294 üzenetére

    Nekem is volt problémám a Thor-al, kompromisszumokat kellett kötni(bár nem tudtam) és én azt nem díjazom egy telefon esetében.
    Idézet tőlem a Thor topikból:
    "Udv!
    4 napos hasznalat utan elegge vegyesek az erzeseim a Thor-al kapcsolatban.
    Pozitivum szerintem:Teljesen kezre all,szamomra turheto kep keszitese,gyors,olcso.
    Negativum nalam: Random bekapcsolo kijelzo hivas kozben,toltes alatt erzekeny az ujjlenyomat ovaso.Ejjelente tobbszor felebredtem arra,hogy mellettem a szekrenyen rezzen,mint mikor nem sikerul a feloldas.Ez ugye ebresztgeti a telefont.Sajat toltojevel toltom,mas toltot nem hasznalok.
    Neha gondol egyet es random elnemul :Y
    Ilyenkor zero hang,se ertesitesi,se csengohang,de meg a zeneket sem jatssza le.Majd mintha mi sem tortent volna,visszater a hang.
    A Samumhoz kepest nehezen valt vissza 3G-rol 4G-re.(Gyengebb antenna?)
    Ott ahol Samu visszavalt 1mp alatt,ott a Vernee kb semikor csak,ha elmozdulok arrol a helyrol :DDD
    Kicsit alacsonyabb minosegu audiochip,mint amiket megszoktam.Viszont ez egy jo fulessel kikuszobolheto,ugy ahogy.
    A 7-es rendszer van fent,de en nem tudom elocsalni az akku % kijelzest,ugy mint a 6-os redszeren.
    Nem eleg erzekeny kjezo.
    Tudom,sok a negativum reszemrol,de ez van."

    Aztán ha jól emlékszem,egy ROM újratelepítés megoldott egy csomó gondot a felsoroltakból,de inkább eladtam még 2-3 hetesen.Féltem,hogy idővel visszatérő lesz a gond vagy esetleg állandósul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák