Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz Reggie0 #105 üzenetére

    Nézd, egyetértünk abban, hogy bosszantó a jelenség. Igen, vannak hibás patch-ek. Sajnos nem MS sajátosság hanem a teljes szoftveripar egy rossz irányba és tempóra állt rá. Hiszen ugyanez megy a telefonos alkalmazásoktól kezdve a különböző routerek szoftverén át mindenhol, csak a többieknél viszonylag ritka, hogy ennyi kerülőutat adnának arra, hogy ha akarsz és hajlandó vagy, akkor kivédd a hibát. Engem is zavar, ebben nincs is vita köztünk. Az is tény, hogy emiatt sok "felesleges kört" kell futni.

    Amiben talán kicsit elbeszélünk egymás mellett, hogy szerintem konstruktívan célszerű hozzáállni a kérdéshez és ha már együtt kell éljünk ezzel a korántsem ideális helyzettel (mert változtatni ugye nem tudunk rajta), akkor inkább azt keressük, hogy miként tudjuk megelőzni a szoftvergyártók hanyagságából fakadó problémákat. Mivel jól látható, hogy az MS-nél és a többi szoftver gyártónál is csak a minél előbbi relase számít, gyakorlatilag félkész béta állapotú bughalmazokkal dolgozunk.

    Visszakanyarodva a cikkhez (amitől jól eltértünk), az MS reagált egy problémára - talán ideje korán - és készített hozzá eszközt, ami ráadásul opcionális. Ez szerintem sokkal jobb, mintha egyáltalán nem is foglalkozik a kérdéssel (ami neked lehet, hogy lényegtelen kérdés, de másoknak meg akár húsba vágó is lehet) és az lenne a hozzáállás, hogy akit zavar az oldja meg magának ahogy tudja, vagy vásárolgasson thirdparty cuccot hozzá.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák