Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Corleone33 #796 üzenetére

    wow azt hittem, hogy csak túlzol aztán belenéztem a facebook csoportba és tényleg tele van panaszkodó emberekkel. Mondjuk én erről beszéltem, ugye minden fontos információ az utolsó pillanatban derült ki, így sokan beleélték magukat.

    Thanos was right.

  • Create.

    addikt

    válasz Corleone33 #796 üzenetére

    Persze magával tol ki, aki csal, mert az valószínűleg nem fog tovább menni, ha már ezt se értette, úgy, hogy esetlegesen vissza kell fizetnie. Én se értem el olyan pontszámot, mint amit szerettem volna, a vizsgára nem is készültem, csak 2hónappal előtte végignéztem a videókat, meg a teszteket megcsináltam (szabin voltam, kb 5nap alatt lepörgettem). A kompetencia teszten meg volt technikai probléma, minek következtében újra kellett kezdenem és másodjára az angol kérdésekig el se jutottam, mert ugye lejárt az idő.

    Csalódott leszek, ha nem jutok be?
    Én szeretném majd csinálni, ha lehet. Ha nem, akkor is tanulok csak mást. Szerencsére van időm is, udemyn is van egy rakat képzés amit már rég megvettem, csak idő nem volt rá eddig. Nem leszek elveszve. Mindenesetre ez a program nekem elsősorban azért kellene, mert ellenőrzött körülmények közt zajlik és lenne visszajelzés.

    De egyébként én nem tépem a hajam, csak megjegyeztem, hogy lehet emiatt is visszamondhatják a képzést, a munka miatt is, stb. Tehát simán lehet esélye nekem is, meg nálam rosszabbul végzettnek is.

    krizmo: én pl felköltöztem volna pestre keresztanyámhoz, ha úgy van arra a fél évre. De ez az online oktatás jobb lenne nekem is.

    ja még annyit, hogy van frontendben angular is, ami nekem különösen szimpatikus lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák