Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Corleone33 #283 üzenetére

    ami még kérdés: ha lesz egy ilyen abcd feleletválasztós kérdéssor, ahol minden kérdés után mutatja a helyes választ (vagy a legvégén végig lehet lépkedni rajtuk), vizsgaismétlésnél meg újra ugyanezt adja, simán meg lehet úgy csinálni, hogy elsőre ctrl+c / ctrl+v, majd ismétlésnél a doksiból 100% pillanatok alatt :D

    mi szerintem felváltva csináljuk asszonnyal: próbálok egy vizsgát, jegyezzük a kérdéseket, majd ő próbál egyet, hogy ugyanazt kapja-e :)

    ui: mindenki végigsprintelt már az anyagon? felületesen elég sok témakört érintettek... nem érzem haszontalannak, viszont ennyi tudással (aminek nagyját el is felejtettem, mert nem használom folyamatosan) még nem fogok elmenni webfejleszteni :D ha egymaga akar fejleszteni az ember, rohadtul érteni kell minden bemutatott területhez (végén a backendhez kapcsolódó függvényeket úgy nyomatta a fickó, hogy 1-1en szerintem fél órát kellene meditálnom, hogy teljesen megértsem+rögzítsem a fejemben a működését)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák