Új hozzászólás Aktív témák

  • sebixxx

    tag

    Sziasztok!
    Igaz nem pont ebbe a temaba vag, de gondoltam megosztom veletek ezt a kis iranymutatast...
    En Irorszagban elek es a virus miatt eleg sok kurzust ingyenesse tettek, bele is kezdtem egybe megpedig a Comptia A+ lett a kiszemelt, mar majd 3 honapja csinalom es meg vissza van 2 honap... Semmi elozo tapasztalatom nem volt szamtech temaban es ez a Comtia A+ egy nagyon jo belepo szint IT teruleten kb. minden temabol van 1 kicsit amint a kepen lathatjatok.. ha sikerul letennem akkor megyek a Network+ra az is hasznos sok teruleten..
    Aki nem tudja hova tovabb vagy mivel milyen teruleteken lehet ervenyesulni annak szerinten hasznos lehet ez a kis "terkep".
    Sok sikert mindenkinek ehhez a vizsgahoz, nekem is drukkoljatok vagy ezen vagy a jovo heten megprobalom letenni a vizsgam elso felet.. :)

    [ Szerkesztve ]

    I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

Új hozzászólás Aktív témák