Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz Dilikutya #25 üzenetére

    Ha ennyire izgat, akkor elmondom, 35 vagyok ;) és ennek tükrében vicces a kérdésed ... És nem csak a játék létezik .... Sőt ha csak az létezne számomra, akkor beruháznék egy csúcs hardverre, csúcs gamer monitorral ... pont hogy nem csak a játék létezik, ezért nem akarok több százezret beletolni egy gamer konfigba. Jó lenne ha most már inkább te értelmeznéd kicsit a leírtakat!

    Munkára köszönöm megvan a monitorom, és ha lehet a munkát nem viszem haza, így arra nem keresek megoldást, ha párommal közösen játszunk akkor ott van a 4K TV, de ha csak egyedül szeretnék havonta egyszer-kétszer nyomni valami játékot, pont elég lenne ez a monitor.

    És ha már az előző hozzászólásod idézgeted: "Én ez 45 ezres 2014-es LG-n játszok," kicsit nehezen érthetően írsz (lehet a koroddal van összefüggésben), de akkor a te felfogásod szerint, mivel te is használsz valamilyen monitort játékhoz, akkor neked is csak a játék létezik? És amúgy melyik boltban lehet venni egy ilyen 2014-es LG-t? Csak mert lehet nekem is megfelelne az is, de nem látok sehol ilyet? Miért baj, ha valaki nem egy használt LG-t akar venni, hanem egy 2018-as monitort hasonló áron, de garanciálisan és hasonló tulajdonságokkal?

    Késleltetésről pedig senki nem beszélt rajtad kívül. Nem is értem hogy jön ide a gyenge hardver, meg az alacsony fps számhoz a monitor késleltetése???

    A baj az lenne, ha csak ebből állna a kínálat, de szerencsére van egyéb választási lehetőség. Neked nem felel meg, ok, másnak meg igen és szerencsére van lehetősége megvenni.

Új hozzászólás Aktív témák